У Києві – гучне затримання на хабарі

Сьогодні, 9 вересня, правоохоронці затримали на хабарі 200 тис. грн заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка.

Про це написав у Facebook голова МВС Арсен Аваков, передає tyzhden.ua.

Зазначається, що Любкочерез посередника Юрія Пуденка, начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 200 тис. грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу.

Читайте також: Носили по 3-4 рази на тиждень — на хабарі затримали високого чиновника-податківця (Фото)

За версією слідства, Любко спільно із головою Київської ОДА Максимом Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію, що керівник Департаменту АПК області виплатив суму в розмірі 15 млн грн фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки, за їхнім розумінням, така сума без «відкату» виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які начебто отримала зазначена керівниця департаменту, погрожуючи звільненням. В подальшому остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівників.

Читайте також: Вкрав півмільярда гривень, а заставу призначили лише у 2 мільйони — СБУ піймала колишнього працівника Пенсійного фонду НБУ

«Любко, за погодженням із губернатором, вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення із формулюванням, яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню», – ідеться в повідомленні.

Аваков зазначив, що зараз тривають 13 обшуків за місцями роботи та проживання фігурантів, у тому числі, в голови КОДА Максима Мельничука.