У Києві голова громадської ради захотів хабара в розмірі 75 тисяч доларів

7637_74257657Чоловік хотів винагороду за те, щоб виключити підприємця і його фірму зі списку неблагонадійних підприємств.

За повідомленням прес-служби прокуратури Київської області, досудовим розслідуванням встановлено, що голова громадської ради тривалий час підбурював керівника одного зі суб’єктів господарювання до надання неправомірної вигоди посадовцям Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області за виключення останнього із списку неблагонадійних підприємств та не перешкоджання у здійсненні подальшої підприємницької діяльності. Сума була чимала – 75 тисяч доларів.

«На гарячому» чоловіка затримали працівники прокуратури спільно із співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління ГУ НП у Київській області

Нині, кажуть в Київській обласній прокуратурі, тривають невідкладні слідчі дії, а також вирішується питання затримання в порядку ст.208 КПК України та повідомлення про підозру.

Кримінальне провадження розпочали за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.4 ст.27, ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).