У Купині на Хмельниччині феєрично провели фестиваль «Континент мрій» (Фото)

IMG_2122Чудовий сонячний день, веселі українські пісні, що лунали зі сцени, майстер класи для дітей і дорослих, різноманітні меди й сири на прилавках, а ще — запахи наїдків, що готували численні кухарі просто неба – все це сприяло доброму піднесеному настрою учасників і гостей родинного фестивалю «Континент мрій», який 1 вересня проводила компанія «Контінентал Фермерз Груп» у селі Купині Городоцького району на Хмельниччині.

На фестиваль завітали численні гості не лише з Хмельниччини, а й з інших областей України. До прикладу, члени сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Зокрема пасічників – «Солодковецький бджоляр», представники від молочних кооперативів — «Гарні газди» з Буковини, ягідників — «Копичанка 2015», «Ягідний рай» з Тернопільщини.

IMG_2112

Відкриваючи фестиваль, голова Городоцької ОТГ Василь Підлісний на знак поваги підніс генеральному директору «Контінентал Фермерз Груп» Георгу фон Нолкену коровай. Привітав присутніх і голова Городоцької РДА Сергій Зборовський

IMG_2114

— Я приємно здивований тим, наскільки багато людей, зокрема дітей відвідало сьогодні фестиваль, — сказав генеральний директор «Контінентал Фермерз Груп» Георг фон Нолкен. — Не так давно дві компанії — агрохолдинг «Мрія» й CFG об’єдналися в одну «Контінентал Фермерз Груп». Із цих двох компаній ми взяли в нову найкращі напрацювання, тож це гарантуватиме ефективність нашої роботи. Власник нової компанії — сильний міжнародний інвестор, який хоче будувати довгострокові партнерські відносини з нашими пайовиками, з усіма тими, з ким ми працюємо.

IMG_2115

Як сказав Георг фон Нолкен, йому приємно чути від власника компанії про те, що потрібно не лише підтримувати кооперативний рух на території тих населених пунктів, де компанія орендує землі, а й посилювати його.

IMG_2116

Купинський сільський голова Євгенія Липовецька із словами вдячності за співпрацю подарувала Георгу фон Нолкену картину з логотипом компанії, виготовлену із зерна.

IMG_2140

IMG_2117

IMG_2124

IMG_2126

IMG_2128

IMG_2134

Георг фон Нолкен.
Георг фон Нолкен.

IMG_2146

IMG_2174