У Кривому Розі із почестями провели в останню путь загиблого на фронті земляка: у місті оголошено жалобу (Відео)

фото: 5 канал
фото: 5 канал

У Кривому Розі оголошено жалобу за загиблим 34-річним старшим солдатом Павлом Чумаком. Він був військовослужбовцем 24-ї механізованої бригади.

Сьогодні воїна провели в останню путь усім містом.

Павло не був одружений, дітей не мав. З рідних у нього залишилася 91-річна бабуся – учасниця Другої світової війни, інформує 5 канал.

 Павло Чумак загинув 30-го серпня, під час виконання бойового завдання поблизу Катеринівки, що на Донеччині.

До лав українського війська Павло Чумак приєднався під час третьої хвилі мобілізації у 2015-му. Згодом підписав контракт зі Збройними силами. Павло не був одружений, дітей не мав. З рідних у нього залишилася 91-річна бабуся – учасниця Другої світової.

Панахиду за загиблим відправили у місцевому храмі Православної церкви України. Провести армійця в останню путь прийшли десятки містян. Поховали військового на алеї слави місцевого Новокраматорівського кладовища.

"Проходив військову службу в військовій частині А0998, місто Львів, смт Яворів. Виконував службові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. За характеристиками, по розмові з товаришами, характеризується з позитивної сторони. Був добрий, отзивчивий товариш", – розповів начальник відділу офіцерів запасу Павло Черніченко.

Подробиці - у сюжеті 5 каналу: