У Криму вчинити замах на няшу-прокурора Поклонську

звантаженняУ Криму невідомі намагалися підірвати прокуратуру, зловмисники двічі підкидали на територію наглядового відомства вибухові пристрої, пише “Російська газета” з посиланням на командира полку так званого “народного ополчення” Сергія Турчаненко.

“Кілька місяців тому на території кримської прокуратури наші хлопці виявили сумку з вибуховою речовиною, а в листопаді – надісланий поштою конверт з вибухівкою, адресований прокурору РК”, – Сергій Турчаненко.

Як йдеться у листі прокурора Криму Наталії Поклонської на ім’я Аксьонова, господарська картата сумка з вибухівкою була виявлена у прокуратури вночі 18 серпня.

За висновком спеціаліста, саморобного пристрою радіус ураження становив 350 метрів.

У зв'язку з цим, слідчий відділ управління ФСБ РФ по Криму і Севастополю порушив кримінальну справу за частиною третьою статті 205 Кримінального кодексу РФ "за фактом готування до вчинення вибуху, страхітливого населення та створює небезпека загибелі людини, в цілях дестабілізації діяльності органів влади РК".

Читайте також.  Прокурор «Няша» більше не блондинка (Фото)

Відзначається також, що в Криму біля адмінбудівель нерідко виявляють згортки, що імітують вибухівку.

"На початку грудня з зовнішньої сторони цокольного поверху будівлі Ради міністрів наші хлопці виявили закладку, схожу на вибухівку. Усередині виявився кругляк, але могло бути і щось інше. П'ята колона працює - наші вороги дивляться, як ми среагируем на їх дії", - заявив Турчаненко.

Нагадаємо, в травні президент Росії Путін призначив прокурором Республіки Крим Наталю Поклонську, раніше виконувала обов'язки прокурора Криму. Пізніше вона прийняла присягу прокурора РФ.

Зазначимо, що Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував рішення Президії Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 10 березня №1726-6/14, згідно з яким виконання обов'язків прокурора Автономної Республіки Крим покладено на Наталю Поклонську.