У Криму депутати також втікають з Партії регіонів (Відео)

indexЧотири депутати Берегівської сільської ради, що у Криму у Феодосійському регіоні, написали заяву про вихід з Партії регіонів. Про таке рішення народні обранці оголосили на останній сесії сільради 10 лютого.

Один із депутатів Ігор Сухінін повідомив, що він і його колеги вже відправили листи на ім’я голови ПР Миколи Азарова і лідера кримських регіоналів Анатолія Могильова.

“Зараз, напевно, почнеться спроба змови або тиску. Це однозначно, але ми до цього готові. На нас вже півроку тиснуть”, – розповів Сухінін.

Депутати вирішили піти з партії і через особисті переконання і на знак протесту проти дій місцевої влади.

Читайте також. Тернопілля: в усіх районах депутати виходять із Партії регіонів (докладний звіт)

Сільський голова Берегового Сергій Буркальцев заявив, що депутатів, які залишили партію, “потрібно було виключити давно”.

“Вони, можна сказати, не партійці: не були ні на одному зібранні  ні на одному суботнику, ні на одному сході громадян. Вони ніде не були присутні, а тільки значилися в партії і прикривалися нею”, – запевняє він.

Нагадаємо, у Феодосійському регіоні депутати вже виходили із лав регіонів. Восени відразу семеро регіоналів з ​​Коктебельської селищної ради покинули партію влади.

Джерело: Крим 24

 

index

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

index