У Кропивницькому протестують комунальники: вимагають погасити трьохмісячну заборгованість по зарплаті (Відео)

фото: Суспільне
фото: Суспільне

На протест вийшли працівники комунального підприємства “Теплоенергетик”, що у Кропивницькому. Про це Суспільному розповів працівник підприємства Ігор Поляков.

Восьми сотням працівникам винні 17 мільйонів гривень. Це борги за частину грудня, січень, лютий та березень. Зарплату людям не можуть виплатити через арештовані рахунки “Теплоенергетика”. Вони заблоковані через судовий позов “Нафтогазу” – пояснив головний інженер підприємства Валерій Челядінов.

Працівник підприємства Ігор Поляков розповів: на знак протесту хотіли перекрити дорогу. Не робити цього мітингувальників попросив заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун.

“Зарплату за лютий працівникам виплатять 11-го березня. Це вдалося зробити шляхом створення комісії з трудових спорів, яка створена на підприємстві. Загальна сума заборгованості перед НАК “Нафтогаз”, через яку виник арешт рахунків, 40 мільйонів гривень”, – сказав він.

Акція на вулиці Віктора Чміленка тривала сорок хвилин.

Підприємство Теплоенергетик забезпечує Кропивницький теплом.

Централізованим опаленням у місті користуються майже 23 тисячі абонентів та бюджетні установи.

Минулоріч міська рада розірвала договір оренди з підприємством ”Кіровоградтепло” і об’єднала міське теплове господарство в одне комунальне підприємство .

З об`єднанням успадкували борги за газ – понад півмільярда гривень.

За словами Олександра Чельника, в свою чергу споживачі за спожите тепло заборгували ”Теплоенергетику” 91 мільйон гривень, 38 з них – цього опалювального сезону.

Докладніше – дивіться у відео UA: Кропивницький: