У Кремлі оголосили, як проходитиме зустріч Путіна і Трампа

авСтало відомо, що зустріч президента Росії Путіна і президента США Трампа відбудеться 16 липня в столиці Фінляндії – Гельсінкі. Про це повідомили російські ЗМІ, посилаючись на помічника російського президента Юрія Ушакова.
Держсекретар США Джон Болтон після переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним заявив, що зустріч американського та російського лідерів піде для всіх на користь.  Не було уточнено, чи обговорюватимуть ситуацію в Україні й Сирії.

Помічник російського президента сказав, що керівники зустрінуться в “комфортному” місці в третій країні. “До зустрічі [Болтона з Путіним] були проведені закриті контакти, в ході яких узгоджені параметри і можливість такого збору [російського та американського керівників]”, – сказав Ушаков. За його словами, “вибрано дуже зручне місце для нас, і для американської сторони”. “Це третя сторона”, – додав представник Кремля.
Самміт буде розрахований на кілька годин. “Напевно, президенти зустрінеться всередині дня. Безсумнівно, буде бесіда тет-а-тет, також передбачається, мабуть, якийсь протокольний захід, швидше за все, робочий сніданок і спільна прес-конференція”, – підсумував він.
Ушаков припустив, що Путін і Трамп за підсумками саміту можуть прийняти спільну заяву.
За його словами, декілька великих тем для країн-сусідів є пріоритетними: стратегічна стабільність, боротьба з міжнародним тероризмом, регіональна проблематика, що включає в себе всі конфліктні ситуації у світі та відновлення двосторонніх відносин.

Пізніше прес-служба Кремля повідомила про те, що Путін зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом в столиці Фінляндії - Гельсінкі 16 липня.

 

Про це повідомляє