У Кременчуці розбився вертоліт, загинули всі, хто був на борту (Відео, Фото)

3У Кременчуці сталася трагедія, що призвела до людських жертв. Як повідомляє кременчуцький Телеграф, сьогодні близько 19.00 за попередніми даними, вертоліт зачепив або конструкцію телевежі, або лінію електропередач.

– Ми звикли до них, вони вечорами літають, – розповіла кременчужанка Олена. – Був туман і, напевно, вертоліт зачепив або вишку, або лінію електропередач. Ми почули кілька вибухів.

Як повідомляють жителі 304-го кварталу і Петрівки, у них пропала електрика. На місці працюють пожежні, поліція і швидка.

333

На місці очевидці кажуть, що вертоліт почав вибухати ще в повітрі. За попередніми даними, впав вертоліт білого кольору Мі-8 (київський). На борту перебували три людини.

3333

Уламки машини розкидані по окрузі. Загинули всі, хто був на борту вертольоту, за попередніми даними, там було четверо осіб.

33333

Пожежники не відходять від вертольота - він постійно розгорається. За словами місцевих жителів, перед падінням він летів з боку вулиці Керченській. Летів дуже низько. Місце катастрофи оточене поліцією.

333333