У Краснодон прорвалася чергова колона російської армії

1Колона вантажівок з найманцями прослідували з території Російської Федерації в бік міста Краснодон Луганської області. Про це повідомили у прес-центрі Державної прикордонної служби України.

“В напрямку н.п. Анікін (РФ) – н.п. Провалля (Укр.) в районі “Грушовського пруду” з території Росії в бік населеного пункту Краснодон прослідувало 5 автомобілів “КамАЗ” з озброєними найманцями”, – йдеться у повідомленні прикордонників.

Нагадаємо, за безпосередньої підтримки Збройних сил РФ терористи продовжують спроби контратакувати сили АТО та намагаються контролювати ситуацію у районах Іловайська, Амвросіївки, Старобешевого та Новоазовська на Донеччині.

Як зазначалося, українська армія й досі не контролює приблизно 100 кілометрів кордону між Україною та РФ, через які російська сторона поставляє техніку та своїх військових.

Як повідомлялося, у Північноатлантичному альянсі зазначають, що на території України діє понад тисяча російських військових, а в прикордонному регіоні знаходиться ще приблизно 20 тисяч військових РФ.

У НАТО зазначають, що дії РФ в Україні можна назвати швидше “проникненням”, аніж “вторгненням”.