У Краматорську фірми без досвіду роботи хотіли “розпиляти” 55 млн грн державних коштів

11Співробітники Служби безпеки України попередила неефективне використання 55 мільйонів гривень державних коштів, виділених, за програмою економічного та соціального розвитку Донеччини, на реконструкцію спорткомплексу в Краматорську.

Заявки на участь у конкурсних торгах подали чотири комерційні структури. Під час перевірки документації співробітники спецслужби встановили, що жодна з них не відповідає умовам тендеру.

Підприємці, зокрема, зазначили недостовірні дані про досвід проведення аналогічних будівельних робіт. Крім того, кількість фахівців була недостатньою для виконання робіт з реконструкції у встановлені строки.

 

Читайте також: «Захарченко тут ні до чого?» — мешканці відкрито обурються діями «ДНР»

За висновками профільних експертів, ці комерційні структури не здатні вчасно та якісно виконати реконструкцію спорткомплексу.

Про результати перевірки СБ України поінформувала замовника робіт – департамент капітального будівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

За матеріалами СБУ посадовці відхилили поточні торги та призначили додаткові, чим не допутили неефективне використання 55 мільйонів бюджетних коштів.