“У кожного з нас є родини” – чому не всі ринки в Тернополі запрацювали (Фото)

Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої

Представники працівників ринків “П.Р.А.Т.”, “Котломонтаж”, “Оболонський”, “Універсальний” звернулись до міської ради з питанням – чому їх ринки ще не працюватимуть.

12 травня представники зустрілись з головою міста Сергієм Надалом по цьому питанню.

Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої

Міський голова порадив написати офіційну заяву на міську раду та готовий зустрітись з представниками ринків у середу 13 травня в 12.00. У заяві підприємці перерахували усі міри безпеки, які можуть забезпечити на своїх робочих місцях.

97260551_2904280972940329_8248356263855915008_oОдна із ініціаторок зустрічі Іванна Писаревич прокоментувала зустріч з головою міста: “Нам нескладно організувати міри безпеки, як для продавців, так і для покупців.

Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої

За час карантину усі звикли бути у масках чи респіраторах, а також в рукавичках. Люди самі дистанціюються, а ось захисні завіси нам не потрібні. Наші торгові точки розташовані на відкритому повітрі. Поряд з кожним ящики з товаром, які і будуть бар’єром між покупцем і продавцем. Дезінфікуючи розчини також є у всіх.

Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої
Фото Олени Мудрої

Ми не надіємось на великий потік покупців, але розпочинати працювати потрібно – у кожного є родини. Надіємось, що на нашу заяву відреагують, хоча представники “Польського” ринку відповідь не почули, а заяву написали ще тиждень тому.”

Також на зустріч з головою міста прийшли представники ринків “Польський”, “Юмакс” та “Стандарт”.