У Коропецькому обласному ліцеї-інтернаті здобувають освіту понад 214 учнів

ліцей– У цьому ліцеї-інтернаті не просто здобувають освіту, тут отримують знання, необхідні для захисту нашої держави, – каже голова ОДА Олег Сиротюк. 

Так, очільник області привітав учнів Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою з Днем знань і початком нового навчального року.

Читайте також. “Паспорт тернополянина” – перепустка в Інтернет-центри міських бібліотек і не тільки (Фото)

Урочисті заходи у навчальному закладі відбулися 1 вересня.

– Я впевнений, що у цих стінах виховують патріотів України, – наголосив свободівець Олег Сиротюк. –  Тут гартується майбутнє нашої держави: військові, працівники Міністерства внутрішніх справ, Служби Безпеки України та інших силових відомств. У тому ж  національному дусі мають працювати усі навчальні заклади. Адже перемогти ворога може тільки сильна, патріотична, освічена нація.

Нагадаємо, Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою нараховує один – восьмий, один – дев’ятий, три – десятих і ще три – одинадцятих класи. Також варто відзначити і той факт, що у ліцеї навчаються понад 50 дівчат, для яких створили окремі класи. Ліцеїсти навчаються і живуть за таким розпорядком дня: підйом – о 06:30, відбій – о 22 год. Там посилено займаються фізичною підготовкою,  вивчають правознавство та основи захисту Вітчизни.

Читайте також. Теребовля: школі, де навчаються діти з вадами слуху, податківці подарували телевізор (Фото)

– Лише за чотири роки діяльності закладу більше 80-ти випускників вступили у вищі навчальні заклади силових і внутрішніх структур, – каже начальник Коропецького обласного ліцею-інтернату Василь Процик. – Тут здобувають освіту понад 214 учнів. Цього року до лав коропецьких ліцеїстів вступило ще 114 дітей.

На святі з нагоди Дня знань також були присутні рідні, близькі і друзі майбутніх військовослужбовців.
Присутні на заході отці поблагословили ліцеїстів на хороше, успішне і результативне навчання, а колектив викладачів і керівників Коропецького ліцею – на плідну працю. Завершилися урочистості військовим маршем. Згодом учні вирушили на перший урок: “Україна – єдина країна”.

Софія Левицька