У Командуванні Сухопутних військ відзначили День сержанта

фото зі сторінки фейсбук Сухопутних військ ЗС України

Сьогодні в Україні вдруге відзначають День сержанта Збройних Сил України. Це свято встановлено Указом Президента України від 19 квітня 2019 року.

2020-й рік оголошено у Збройних Силах роком професійного сержанта. Саме за цей рік відбулося чимало змін у поверненні престижу цього звання і зростання рівня відповідальності сержантів, інформують на сторінці фейсбук Сухопутні війська ЗС України.

У Командуванні Сухопутних військ День сержанта розпочався з урочистого підняття державного прапора України та прапора Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під час урочистої частини присвяченої Дню сержанта, присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули у боротьбі за волю і незалежність України хвилиною мовчання.

Начальник штабу, заступник Командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра, за дорученням командувача Сухопутних Військ ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського, вручив відзнаки Головнокомандувача ЗС України та командувача Сухопутних Військ, а також цінні подарунки, грамоти та подяки.

Більше трьох тисяч військовослужбовців сержантського складу нагороджені державними нагородами, двом з них присвоєно звання "Герой України" з удостоєнням ордена "Золота Зірка", на жаль, посмертно.