У команді Вакарчука – тернополянин, який присвятив пісні Майдану та Устиму Голоднюку (Відео)

ЛучанкоТернополянин Андрій Лучанко став членом команди Святослава Вакарчука у шоу “Голос країни”.

Талановитий юнак виконав пісню “It’s A Man’s Man’s Man’s World” під час вибору наосліп і змусив до себе повернутися усіх судей. Але вибір був – очевидним, зважаючи на ті твори, які сам пише і виконує тернополянин.

Читайте також. Шевченкіана: тернополян запрошують на концерт народного хору

До речі, на проект “Голос країни” Андрія переконали піти його учні – юнаку лише 18, але після школи він пішов одразу працювати, аби підтримати маму, яка виховує його сама і вже 5 років – на заробітках в Англії. Тож Андрій викладає англійську діткам 1-2 класів, причому застосовує власну методику.

Ось таким був його виступ на каналі “1+1” ввечері 8 березня:

“Коли всередині болить щось схоже на серце, а на долонях тане сніг, схожий на сльози, — ти не відпускай мене…” – такою є анотація до пісні Андрія Лучанка “Не відпускай”. Андрій Лучанко ─ 18-річний співак із душею філософа, пишуть про тернополянина на сайті “Громадська варта. Самооборона”. Студент філософського факультету Національного університету ім. Т.Шевченка минулої зими не міг залишитися осторонь подій, що розгорталися на майдані. Тож став одним із тих, хто щодень виборював право на справедливе майбутнє. Здавалося б, громадянська місія молодого студента була сповна виконана.

Читайте також. «Одна калина…» допомогла перемогти Романові Сасанчину з Тернопілля (Відео)

Але Андрію, як і кожній творчій людині, не давали спокою душевні поривання. Так народилася пісня «Небо падає» ─ присвята Устиму Голоднюку та всім загиблим героям… “Вони не знали, що їм судилося стати ангелами. Ангелами, які тримають на своїх крилах небо, що падає…”

Але є в Андрія й інший, романтичний погляд на Майдан.

Довідково. Хлопця можна знайти у “Фейсбук” – https://www.facebook.com/andrew.luchanko, Тwitter – https://twitter.com/andriy_luchanko, Instagram – https://instagram.com/andriyluchanko/.

Софія Левицька