У Коломойського закликають конфіскувати майно Януковича та Ахметова

11Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський пропонує конфісковувати майно тих, хто причетний до фінансування тероризму на сході України. Зокрема мова йде про колишнього президента Януковича та його поплічників. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав заступник глави Дніпропетровської ОДА Борис Філатов.

“Держава сьогодні просто зобов’язана провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратизму. Всіх тих, хто фінансував і продовжує фінансувати терор в країні. Вдумайся, мало того, що вони вперлися на безконкурсній основі, фактично безоплатно, десятки заводів, енергокомпаній, Укртелеком (зараз належить Ахметову, – ред.), але сьогодні за рахунок цих підприємств Янукович і його поплічники фактично спонсорують вбивство наших громадян”, – цитує Філатов слова Коломойського.

Губернатор Дніпропетровщини пропонує конфісковані кошти переводити у спеціальне ВАТ, в якому акціонерами будуть учасники АТО, ветерани, родичі загиблих.

За словами Філатова, заступник губернатора Геннадій Корбан заявив про свою готовність взятися за розробку механізму реалізації такої ідеї.