У коледжі пом’янули наймолодшого із “Небесної сотні” – Назара Войтовича (Відео)

сотняСвітловолосий, з веснянкуватим обличчям. Завжди привітний, щирий, дещо замріяний. Він був єдиною дитиною в сім’ї, тепер – частинка “Небесної сотні”.

Читайте також. У Заліщиках освятили стелу із фотографіями Героїв “Небесної сотні” (Фото)

Так описали його одногрупники Назара Войтовича із села Травневе Збаразького району, який загинув на Майдані. У Кооперативному коледжі, де навчався хлопець, на його честь відкрили Куточок Героя та у сороковини пом’янули його молитвою.

Нагадаємо, Назар Войтович – наймолодший герой «Небесної сотні». Йому було всього 17.

- Ми бачимо, як гарно заходить весна в цьому році, але щось вона - сумна. Особливо, коли починаємо згадувати, що і радів би і тішився би зустрічі весни з нами і Назарій, - говорить директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Читайте також. Хресна хода вперше пройшла через площу Героїв Майдану (Відео, Фото)

Він приїхав на майдан о 7.30 20 лютого, а вже через дві години снайперська куля вцілила йому в обличчя. Пам'ять молодого героя у Кооперативному коледжі, де він навчався, вшанували молитвою. У коридорі, де висять фотографії випускників, на честь Назара його друзі, одногрупники та викладачі облаштували куточок Героя.

- Цей куток ми створили, щоб кожен, хто тут проходить, згадував Назара як Героя України, тому що він поїхав на той Майдан, щоб відстоювати українські права, щоб нормальна була держава, - каже одногрупник хлопця Михайло Мороз.

Читайте також. “Ті хлопці вже на Небесах і стежать за нами” – пам’яті “Небесної сотні” (Фото, Відео)

Створюючи куточок, розповідають одногрупники, вони додали елементи Майдану. Самі зробили фон, готували стенди, підбирали фотографії зі студентського життя. Тут помістили і картини, які писав Назар Войтович.

- Краще, щоб він жив, бо він так раптово зник. Буквально за пару годин ми знали, що його немає. Це було дуже сильним ударом для всієї групи, - розповіла одногрупниця Юлія Демчук.