У книгозбірні Запоріжжя відкрилась виставка картин вихованців художньої студії (Фото)

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Відкриття виставки відбулось у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач». Це підсумковий вернісаж напрацювань учнів бібліотечної художньої студії «Уроки різноколірного чарівництва».

Крім учнівських малюнків серед експонатів понад двадцять робіт мальованої «Червоної книги Запорізького краю».

На виставці «Світ дитячих емоцій» діє й експозиція, реалізована у рамках еко-культурного проєкту «Зацілований сонцем світ степовий», інформує Суспільне.

«Це взагалі-то одна виставка «Світ дитячих емоцій». Але невід’ємною її складовою є природозахисний фрагмент – це у нас Мальована Червона книга нашої Запорізької області. Це виставка «Світ дитячих емоцій». Світ дитячих емоцій – він яскравий, чистий, щирий. І тому на цій виставці представлені різні сфери цікавості дітей, цим життям. У нас більше десяти років працює галерея, бібліотечна. Художня галерея. На базі цієї галереї ми проводимо відкриття близько десяти експозицій в рік. Цей рік ми відкриваємо саме такою галереєю – «Світ дитячих емоцій», – розповідає провідна бібліотекарка відділу масової роботи та естетичного виховання Наталя Гвоздик.

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Навчає дітей живопису професійна художниця Ніна Муленко.

«Ця виставка – це підсумок робіт за півтора року. Ми готували цю виставку досить довго. Теми у нас бувають різні. Бувають пленерні заняття. Ну і у нас був проект по Червоній книзі. Ми його допрацьовуємо ії далі працюватимемо. Ми запрошували співробітників «Хортиці». Вони нам розповідали, чому потрібно охороняти цих птахів», – каже художниця Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач», – каже викладачка бібліотечної художньої студії «Уроки різноколірного чарівництва» Ніна Муленко.

Еко-проєкт у рамках виставки реалізували спільно з Національним заповідником «Хортиця».