У кілометрі під землею заблоковані гірники – аварія на шахті Донеччини

шахта всередині. обладнання стоїтьАварія сталась сьогодні на світанку на шахті “Північна”.

Як повідомили в прокуратурі Донецької області, внаслідок обриву троса і зриву кількох вагонеток під землею на глибині 1 км 270 м заблоковані двоє гірників.

“Близько 5:00 на одній з дільниць шахти «Північна» ДП “Дзержинськвугілля” стався обрив канату маневрової лебідки з падінням кількох вагонеток, в результаті чого на горизонті 1270 м виявились заблокованими двоє гірників 27 та 55 років”, – повідомили в прокуратурі.

Триває рятувальна операція, там працює відомча комісія, яка має з’ясувати усі подробиці та причини аварії, однак факт уже розбирають і правоохоронці:

“Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Костянтинівська місцева прокуратура”.

Читайте також: На шахті, яку «віджали» бойовики Плотницького, сталася жахлива трагедія

Додамо, що 3 травня на шахті “Малоіванівська”, що розташована на окупованій “ЛНР” території, сталася аварія – вибухнув метан. В результаті загинуло двоє гірників. Доля ще восьми – невідома.