У каплиці Великомучениці Теклі лікуватимуть і тіло, і душу (Відео)

церкваНовозбудовану церкву на території Тернопільської комунальної лікарні №2 освятили. Відтепер там щодня відправлятимуть богослужіння.

Читайте також. Психологічну підтримку та соціальний супровід постраждалим і біженцям надають у “Карітасі” (Відео)

Розпочали будувати церкву Великомучениці Теклі на території медзакладу минулого року, у вересні. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Читаючи історію спасіння Старого і Нового Завіту, люди, найчастіше через фізичне зцілення, наверталися до Бога. Ми відкриваємо цю церкву, щоб працівники і хворі могли черпати духовних дарів і утверджувалися у своїй вірі, – розповідає настоятель новозбудованого храму Великомучениці Теклі отець Андрій.

Читайте також. “Ми, християни, маємо повне право боронити себе, коли хтось на нас нападає”, – священик

Освятив храм Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк. Владика очолив святкову літургію і привітав усіх присутнім з появою нового храму.

– Пам’ятаю, лежав я в лікарні і один інтелігентний лікар-професор сказав до хворого: “Я лікую вас, у вас важка хвороба, але я нічого не зможу зробити, якщо Господь Бог вам не допоможе в тім лікуванні”, – пригадує Василій Семенюк.

Владика подякував усім, хто причетний до будівництва церкви, особливо головному лікареві лікарні №2 Віктору Кміті.

– Історія, літопис, наші нащадки будуть читати, що при такому головному лікареві побудували капличку, де люди зможуть духовно зцілитися і оздоровитися тілесно

Довідково. У храмі Великомучениці Теклі, що на території міської лікарні №2, богослужіння відправлятимуть щодня: в будні – о 8 та 18 год., у вихідні – о 9, 11 та 18 годинах.