У храмі Святого пророка Іллі у Тернополі діятиме кабінет сімейного лікаря (Фото)

оснНовозбудований Храм Святого пророка Іллі освятили у неділю, 7 грудня, у Тернополі. Церква розташована на вул. Бродівській.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк.

Читайте також. Митрополит Василій Семенюк у новому храмі охрестив Софійку Українець (Фото)

Після завершення святкової літургії митрополит вручив благословенні грамоти усім жертводавцям та благодійникам, які долучилися до будівництва Храму. Подяку отримав і міський голова Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради.

«Своєю жертовністю, працею та довірою до Божого промислу ви спричинилися до багатьох добрих діл, які ввійшли у духовну скарбницю Христової Церкви та українського народу», – йдеться у подяці.

Читайте також. Тернопільський Благодійний фонд «Карітас» відзначає 20-річчя (Фото)

У свою чергу, Сергій Надал зауважив, що храм пророка Іллі буде унікальним. Він є прикладом співпраці церкви, громади, місцевої влади. Він буде універсальним місцем для цілого мікрорайону у тому розумінні, що поєднуватиме зцілення душі і тіла. Адже там буде діяти кабінет сімейного лікаря.

– Сьогодні, у цей світлий день для Церкви і Тернополя, хочу скласти повагу всім жертводавцям Храму. Нехай у цей світлий день на новоосвячений храм і на все наше місто зійдуть особливі Божі ласки і благословення, – зазначив міський голова.

Софія Левицька