У ГПУ є ідея, як повернути Віктора Януковича в Україну для виконання рішення суду

Янукович-КП злий коли ручку поламавВіктора Януковича, якого в Україні судять за державну зраду, можуть повернути в Україну, щоб виконати рішення суду.

Як повідомив в інтерв’ю “Громадському” прокурор Руслан Кравченко, у Головній військовій прокуратурі України є ідея створити спецпідрозділ, який мав би виконати цю функцію.

“Я вважаю, що правоохоронні органи повинні зробити все, щоб це рішення виконувалося. Можливо, створити підрозділ на кшталт Моссаду, приміром. Щоб спецпризначенці проникли на територію РФ і доставили його в Україну”, – сказав прокурор Руслан Кравченко, який у суді представляє сторону обвинувачення у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

Читайте також: Справа Януковича: прокуратура назвала термін, на який хоче ув’язнити екс-президента (Відео)

Екс-президент України Віктор Янукович, як відомо, з 2014-го року, відколи втік з України, переховуєтсья в Росії. У РФ щороку йому продовжуьть право перебування на території Росії.

Свідчення в українському суді, який розглядає справу за звинуваченням у Януковича у державній зраді, екс-президент особисто не давав і від 2014 ркоу на територію України не повертався.