У Горлівці лікарі зафіксували спалах сифілісу та інших недуг

300px-Горлівка_-_моє_рідне_містоГоловлікар горлівського шкірно-венерологічного диспансеру розповів про спалах сифілісу в місті і те, що набридло ходити з простягнутою рукою через постійний дефіцит всього і вся. Про це пише місцевий сайт gorlovka.ua.

Про це розповів головний лікар шкірно-венерологічного диспансеру Сергій Хомяков:
– Як будь-яка війна нинішня викликала спалах захворюваннями, зокрема, сифілісу. З великими труднощами ми знайшли реактиви для обстеження, провели велику роботу з виявлення, діагностики сифілісу. Зараз йде період стабілізації, зниження кількості захворілих.
Крім цього, довгий час люди не обстежувалися і почастішали випадки захворювань мікозом гладкої шкіри, мікроспорії волосистої частини голови, інших шкірних, інфекційних недуг. Серйозну шкоду ситуації завдають бездомні тварини.

Подивіться скільки в місті бродячих собак. Звідси лишай, укуси бліх. Крім цього люди звертаються з приводу педикульозу, корости. Вирішуємо виниклі питання, тримаємо ситуацію під контролем. У школах, дитячих садках проводяться огляди, випадків масових захворювань дерматологічними недугами у навчальних закладах немає.
На питання про те, які проблеми турбують головного лікаря сьогодні, відповів жорстко:
– Набридло ходити з «простягнутою рукою», просити по світу про допомогу. Сьогодні є дефіцит миючих засобів, диспансер відчуває брак дезінфікуючих препаратів. Вологе прибирання в нашому лікувальному закладі повинно проводитися кожні 2,5 години протягом дня. Дезінфікуючі, миючі засоби для нас не примха, а життєва необхідність. Є проблеми і з реактивами, їх недостатньо. У диспансері єдина в місті лабораторія, де проводять обстеження на сифіліс. Реактивів для неї залишилося мало, термін дії  тих, що залишилися закінчується. Необхідно шукати їм заміну, знаходити джерела надходження необхідних в роботі препаратів. Однак, ми налаштовані на результат, віримо в краще, зробимо все можливе для поліпшення якості роботи, лікування хворих.