У Горлівці бойовики “Бєса” захопили комбінат Держрезерву України

11У Горлівці 8 липня бойовики захопили підприємство Державного резерву України – комбінату “Новий”, розташований на території Микитівського району. Про це повідомляє  місцеве видання Gorlovka.ua.

«Це грабіж серед білого дня. Озброєні люди заїхали на територію підприємства і зараз роблять, що хочуть », – розповіла директор комбінату« Новий ». Сама жінка вже два місяці перебуває в підпіллі, оскільки побоюється за своє життя.

За її словами, на підприємстві працює 75 чоловік і комбінат є стратегічним об’єктом Державного резерву України. Тут розташовані складські приміщення, зберігається велика кількість різної продукції, є вантажна техніка, залізнична гілка, власні тепловози.

«Про те, що знаходиться на складах комбінату, сказати не можу. Це секретна інформація», – підкреслила директор.

Разом з тим, джерело в Микитівському райвідділку міліції розповіло, що люди в масках на двох автомобілях, що належать комбінату, вивезли зі складів кілька тонн кобальту, більше десяти кілограм рідкісних металів – індію та цирконію, ніобію. Як правило, ці метали дуже дорогі і застосовуються в ядерній енергетиці, медицині і піротехніці.

За словами директора комбінату, на підприємстві працює 75 чоловік, і комбінат є стратегічним об’єктом Державного резерву України. Тут розташовані складські приміщення, зберігається велика кількість різної продукції, є вантажна техніка, залізнична гілка, власні тепловози. “Про те, що знаходиться на складах комбінату, сказати не можу. Це секретна інформація”, – підкреслила директор.

В Микитівському РВ міліції повідомили, що люди в масках на двох автомобілях, що належать комбінату, вивезли зі складів кілька тонн кобальту, більше десяти кілограм рідкісних металів – індію та цирконію, ніобію. Зазвичай, ці метали дуже дорогі і застосовуються в ядерній енергетиці, медицині і піротехніці.

«Сам комбінат знаходиться зараз під контролем, швидше за все, групи Ігоря Безлера», – пише видання.