У Хмельницькому пройшов мітинг проти примусової вакцинації дітей: це незаконно, кажуть батьки (Відео)

фото із вільних джерел
фото із вільних джерел

Жителі обласного центру вийшли на мітинг до міської ради.

Люди закликали припинити «вакцино-булінг» та не порушувати право їхніх дітей на освіту.

Мітингарі переконанні – забороняти їхнім дітям відвідувати школи та садочки незаконно, інформує tv7plus.com.

До мітингувальників вийшов начальник управління охорони здоров’я міста Борис Ткач. За його словами, закон про «Захист населення від інфекційних захворювань» був прийнятий ще у 2000-му році. Та на його недотримання часто закривали очі, адже епідеміологічна ситуація в країні була зовсім інша.

Мітингувальники наводили приклад Львова. Там в міському управлінні освіти сказали – дітей без щеплень до навчання допустять, але з батьками будуть проводити просвітницькі роботи на тему вакцинації. Та за словами Бориса Ткача, таке рішення на місцевому рівні приймати не можна. А держава пропише механізм надання індивідуальної чи дистанційної освіти для нещеплених дітей.

 Також мітингувальникам роз’яснили – діти із кількома щепленнями прийматимуться до навчальних закладів, але за умови, якщо дитина протягом певного часу пройде усю необхідну вакцинацію.

 Зустріччю мітингувальники залишились задоволені частково. Кажуть, продовжать збирати підписи, тих хто їх підтримує та наступного разу підуть у кабінет до мера.

Подробиці — у сюжеті TV7plus Телеканал Хмельницького. Україна: