У Генштабі ЗСУ пояснили, який стосунок до української армії мав затриманий в Криму “диверсант”

ф1Затриманий ФСБ РФ Геннадій Лемешко справді служив у Збройних силах України за контрактом, але зараз стосунку до української армії він не має.

Про це заявили в Генштабі ЗСУ, пише “УП“.

“Ця людина проходила військову службу в Збройних силах України за контрактом з листопада 2016 по травень 2017 го. Він був звільнений за статтею” службова невідповідність”, – повідомив співробітник управління Юзеф Венскович.

Читайте також: ФСБ заявляє про затримання в окупованому Криму «агента» СБУ. Українська спецслужба назвала це фейком (Відео)

Венсковіч уточнив, що Лимешко проходив військову службу в одному з підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України та був звільнений у зв’язку з систематичним порушенням дисципліни. При цьому у відомстві не уточнили, чи проходив Лимешко службу в зоні АТО.

Читайте також: Українські користувачі мережі впіймали ФСБ Росії на брехні

Нагадаємо, сьогодні ФСБ Росії оприлюднило повідомлення, що в Криму затримали начебто “агента українських спецслужб. В СБУ назвали це фейком.

В держприкордонслужбі повідомили, що 9 серпня громадянин з таким іменем справді перетнув без жодних проблем адмінкордон з анексованим Кримом.

Читайте також: Затриманий у Криму чоловік, якого ФСБ РФ назвала «диверсантом», перетинав адмінкордон — Держприкордонслужба України (Відео)