У Генштабі ЗСУ оцінили можливість повномасштабного вторгнення Росії

1360937785_26Генеральний штаб України констатує високу ймовірність повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ  у Facebook.

Про це наші військові – перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов та командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Дроздов – заявили під час зустрічі з командувачем Військово-повітряних сил Збройних сил США в Європі генералом Френком Горенке.

Під час зустрічі Воробйов розповів, зокрема, про відсутність прогресу у виконанні мінських домовленостей зі сторони бойовиків.

"Іноді для збереження життя і здоров'я українських військових і місцевих жителів ми змушені вести вогонь, але навіть у такій ситуації ми ніколи не ведемо вогонь по населених пунктах, там можуть знаходитися цивільні українці. На даний час ми повністю контролюємо ситуацію, а угруповання військ в районі проведення АТО дозволяють адекватно реагувати на зміни в обстановці. Також, виходячи з наявної у нас інформації, залишається високою ймовірність повномасштабного вторгнення Збройних сил Російської Федерації", - підкреслив він.

В ході розмови українська сторона також подякувала за конструктивну співпрацю між США і Україною, зокрема у сфері обміну досвідом підготовки різних підрозділів, і військово-технічну допомогу Збройним силам України.

У свою чергу командувач ВПС Збройних сил США в Європі генерал Френк Горенке підкреслив важливість сьогоднішнього візиту для отримання повної картини подій, що відбуваються на сході України, і налагодження більш тісної співпраці у військовій сфері.

"Нещодавно ми завершили військову операцію в Афганістані, під час якої НАТО розробило комплекс нових методик застосування різних військ. Основною відмінністю є те, що там ми повністю контролювали повітряний простір, тому ваш досвід АТО для нас дуже важливий", - зазначив він.