У Харкові в результаті бійки біля знесеного пам’ятника Леніну постраждали 4 людини – МВС (Відео)

загруженноеУ МВС повідомили, що в міліцію жодної заяви не надходило У Харкові в результаті бійки біля знесеного пам’ятника Леніну постраждали 4 людини. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила керівник відділу зв’язків зі ЗМІ УМВС Харківській області Наталія Захарова.

“Це вчора була перша і остання вечірня зіткнення супротивників і прихильників (знесення пам’ятника Леніну, – ред.). Конфлікт було локалізовано. 4 людини звернулися в медичні установи з надання допомоги, після чого були відпущені додому. В органи міліції заявою жодної заяви не надходило. Ситуація знаходиться повністю під контролем правоохоронних органів”, – заявила Захарова.

Вона зазначила, що в центральній частині міста посилено патрулювання.

“За рішенням начальника головного управління МВС України в Харківській області, генерал-майора міліції Анатолія Дмитрієва, були посилені патрулювання, особливо центральної частини міста, збільшено кількість автомобільних патрулів, для патрулювання вулиць долучилися бійці Національної гвардії України, які на нових броньованих автомобілях з прапорами патрулюють центральну частину міста. Також бійці спецпідрозділу міліції Харкова”, – додала Захарова.

Нагадаємо, що вчора в Харкові на площі Свободи відбулася бійка між ультрас і противниками знесення пам’ятника Леніну.