У Харкові апарат держслужбовців суттєво скоротили, ліквідувавши один із департаментів

фото: kh.suspilne.media
фото: kh.suspilne.media

У Харкові ліквідували обласний департамент екології.

Як пояснила ЗМІ голова Харківської ОДА Юлія Світлична, до такого кроку вдалися через неефективність цього відомства.

Це перший крок у стратегії скорочення апарату держслужбовців, повідомила голова облдержадміністрації Юлія Світлична під час робочої наради з питань природоохоронних заходів.

За її словами, головна мета такої оптимізації — позбутися неефективних працівників, а також зменшити фінансові витрати на державний апарат і корупційні ризики, інформує kh.suspilne.media.

«Мене не задовольняє робота Департаменту екології та природніх ресурсів Харківської облдержадміністрації. Я розумію, що у вас недостатньо повноважень, щоб припиняти правопорушення в екологічній сфері, але той стан справ, який сьогодні є в департаменті, мене точно не влаштовує. Звернень велика кількість до мене від громадських діячів, від організацій і від людей, — розповіла Юлія Світлична. — Слухайте, стояти осторонь усіх проблем, закриватися через залізні двері, встановлювати якийсь пропускний режим і вибирати хто може заходити, хто не може заходити, повністю порушувати законодавство — це неприпустимо. Ми ліквідуємо Департамент екології та природних ресурсів».

Функції ліквідованого відділу передали Департаменту житлово-комунального господарства.