У Харкові 19-річний хлопець за 2 тисячі гривень став найманим убивцею

2Під кінець квітня до Московського відділу поліції Харкова надійшло повідомлення про те, що в підвальному приміщенні недобудованого будинку знайдено тіло чоловіка з численними колото-різаними ранами шиї. За фактом умисного вбивства було відкрито кримінальне провадження.

Перше, що з‘ясували поліцейські, – особа вбитого. Жертвою злочину став 47-річний житель Харківського району. Через добу правоохоронці вийшли і на причетних до вбивства осіб. За словами начальника Московського відділу поліції міста Харкова Євгена Драки, 38-річна жінка вирішила позбутися свого співмешканця через те, що, як розповідала, обридав їй сварками, образами і пияцтвом. Серед знайомих доньки підшукала кандидата в кілери. 19-річний хлопець погодився за 2 тисячі гривень убити людину.

Дочекавшись, коли нетверезий чоловік засне, жінка впустила в помешкання молодика, який, вирушаючи на «мокру справу», прихопив ніж. Він і заподіяв жертві майже два десятки ножових ран. Мертве тіло винесли, а закривавлені речі жінка викинула у розташоване неподалік водоймище.

Підозрюваних затримано.