У Харківському військовому університеті пройшов День відкритих дверей (Фото)

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися заходи в рамках дня відкритих дверей.
Так, сотні потенційних абітурієнтів з числа школярів, кадетів та військовослужбовців-контрактників, а також їхні батьки ознайомилися із підготовкою льотчиків, інженерів-авіаторів і фахівців з протиповітряної оборони.

Першим перед гостями виступив заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Костянтин Васюта.

– Ми готуємо хлопців та дівчат за військовими спеціальностями, що овіяні певною романтикою. Яскрава служба у Повітряних Силах завжди приваблювала чимало юних патріотів. На нашому сайті ви детально дізнаєтеся про порядок вступу на перший курс. Сьогодні ж, раджу всім зануритися в неповторну атмосферу навчання, покерувати спеціальними тренажерами та поспілкуватися із курсантами, — зауважив офіцер.

Традиційно на подібних заходах багато гостей було біля куточків, де розповідалося про льотний та інженерно-авіаційний факультети. Палаючий «вогонь» цікавості в очах молодих людей у момент тримання ними ручок керування льотних апаратів вже ніколи не згасне.

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

Також цього разу був певний ажіотаж біля факультетів, де готують вартових неба.
Приміром чимало запитань від майбутніх курсантів про перспективи служби було на адресу викладачів факультету радіотехнічних військ протиповітряною оброни.

– Ми готуємо офіцерів не тільки для Збройних Сил України, але й для інших силових структур. Зауважу, що воїни-локаторники стоять на сторожі повітряного суверенітету держави. Це дуже почесна і відповідальна професія. Також ми готуємо військових метрологів, так би мовити, «жреців» точності в армії, — розповів начальник факультету РТВ ППО полковник Сергій Ковалевський.