У футболістів збірної України підтвердили Covid-19. Матч Ліги націй УЄФА під загрозою

Фото – football.ch

Перед матчем зі Швейцарією у ще трьох гравців збірної України з футболу ПЛР-тест на Covid-19 дав позитивний результат.

Про це повідомляє сьогодні опівдні, у день матчу, Українська асоціація футболу.

“Згідно з отриманими вранці результатами ПЛР-тестування, проведеного в розташуванні синьо-жовтих напередодні ввечері, позитивними виявилися чотири тести – гравців Руслана Маліновського, Сергія Кривцова, Жуніора Мораеса та тренера з фізпідготовки Івана Баштового.

Стосовно трьох представників "Шахтаря" - Кривцова, Мораеса та Баштового, - ситуація уточнюється з огляду на те, що всі троє зовсім недавно перехворіли на коронавірус, й у них в організмі є антитіла, які фактично унеможливлюють повторне захворювання в даний момент", - зазначають у розташуванні збірної України.

Як уточнює Українська асоціація футболу, УЄФА зважає на цей факт і допускає Кривцова й Мораеса до гри, однак місцева влада забороняє участь гравців у командних подіях.

"Очікуючи на остаточне рішення, збірна України виїхала на ранкове тренування, яке розпочалося об 11.00 за європейським часом на полі стадіону клубу FC Kickers Luzern, без Кривцова, Мораеса та Маліновського. Питання можливої участі Кривцова й Мораеса у грі залишається у площині перемовин УЄФА та місцевої влади кантону Люцерн. Півгодини тому почалася матчева нарада. УЄФА сподівається, що матч відбудеться. Усе залежить від рішення місцевої влади", - сказано в повідомленні.