У ФСБ заявили про затримання в Росії українського розвідника і повідомили про його подальшу долю

шпіон російський- абстрактноУкраїнського контррозвідника, за твердженням ФСБ РФ, Росія збирається просто видворити зі своєї території.

Про затримання ж контрозвідника СБУ у Москві повідомив з посиланням на ФСБ “Интерфакс“.

Примітно, що в усьому тексті повідомлення російського видання про СБУ пишуть в парі з ЦРУ так, начебто це мало не одне відомство.

“26 березня на території Росії затриманий співробітник департаменту контррозвідки центрального апарату Служби безпеки України підполковник Юрій Іванченко. Він прибув до Росії під приводом відвідин родичів, незважаючи на те, що виїзд на територію Росії своїм співробітникам українськими спецслужбами заборонений”, – пише видання з посиланням на прес-службу ФСБ Росії.

У цьому відомтві Росії заявляють, що , мовляв, “російським спецслужбам відомо, що “в даний час в будівлі СБУ в Києві працюють представники розвідки США, які курують всю роботу СБУ проти Росії”.

“Ще до прибуття в Росію ФСБ отримало випереджаючу інформацію про те, що СБУ і ЦРУ США підготували Іванченко для участі в операції по підставу на вербування ФСБ шляхом ініціативного пропозицій ним своїх послуг”, – заявили в ФСБ.

Там стверджують, що Іванченко не вперше намагався завербувати російських ФСБшників, вперше це було ще в 2014 році.

“Співробітник СБУ повинен був зацікавити ФСБ своїми можливостями здобувати секретну інформацію і переконати ФСБ в необхідності підтримувати з ним зв’язок в умовах Києва через схованки”, – підкреслює ЦГЗ ФСБ.

За даними російських спецслужб, “на якомусь етапі СБУ і ЦРУ США планували захопити на гарячому співробітника ФСБ при отриманні інформації від Іванченка”.

Далі в ФСБ заявили, що “після затримання Іванченко, не побоюючись бути викритим у держзраді, вимагав повідомити про себе в посольство України в Москві. Йому була надана можливість зв’язатися з українським диппредставництвом.

Оскільки дії іноземця не завдали шкоди безпеці Росії, він буде висланий на Україну з закриттям в’їзду на територію Росії”, – заявили у ФСБ РФ.