У ФСБ Росії сказали, що зроблять з трьома українськими десантниками

десантники полонені в Крму троє на стільцяхУкраїнських військових, які опинилися в полоні у ФСБ Росії в анексованому Криму російська сторона покарає, а потім відпустить додому.

Як пише російське інформагентство РИА Новости з посиланням на російську спецслужбу, трьом бійцям 79-аеромобільної бригади ЗСУ загрожує “адміністративне покарання” (очевидно, штраф – ред.). Далі наших бійців в ФСБ пообіцяли відправити на континентальну Україну.

Читайте також: Викрали російські військові? Доля трьох українських десантників досі невідома (Відео)

“Вони будуть передані українській стороні, те, що вони порушили кордон — це адміністративне порушення. Питання буде вирішене найближчим часом, але це не п’ятихвилинне справа. Після притягнення до адміністративної відповідальності їх передадуть українській стороні”, – цитує коментар прикордонуправління ФСБ Росії видання.

Ткож російська сторона підтверджує, що всі троє полонених десантників висловили бажання повернутися на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Стало відомо, куди поділися українські десантники біля кордону з Кримом

Нагадаю, троє українських військових біля Чонгара на межі з Кримом зникли 5 вересня і про них до учорашнього вечора не було нічого відомо. Зрештою у ФСБ Росії пояснили, що, мовляв, українські бійці порушили “кордон” Росії.

Читайте також: Окупанти виклали відео із затриманими біля Криму українськими десантниками (Відео)

В СБУ ж заявили, що про жоден кордон мова йти не може, бо Крим – це територія України, хоч тимчасово й окупована.

Читайте також: Українські десантники, викрадені на межі з Кримом, поповнять список політичних в’язнів Росії? (Відео)

В Генштабі ЗСУ заявили, що Україна уже веде переговорили з російською стороною про звільенння наших бійців.