У Франції вступила в активну фазу антитерористична операція (Відео)

Франція-поліціяФранцузький спецназ звільнив заручника, підозрювані у нападі на редакцію Charlie Hebdo вбиті. За даними ЗМІ, брати Куаши вбиті в ході цієї операції.

Почався штурм друкарні, де брати Куаши утримують заручника.Про це, а також про подальший хід операції з посиланням на французькі і світові ЗМІ інформує РИА Новости.

Чотири вибухи прогриміли біля магазину з заручниками в Парижі. Брати Куаши загинули при штурмі в місті Даммартен, повідомляють ЗМІ. Кілька заручників звільнено з кошерного магазину в Парижі, заручник братів Куаши звільнений у місті Даммартен-ан-Гоель.

Нагадаємо, в середу вранці двоє зловмисників увірвалися в будівлю, де розташовується редакція Charlie Hebdo в 11-му окрузі Парижа, і відкрили вогонь по людях, які перебували там людям. Нападникам вдалося втекти з місця події на автомобілі. Підозрюваними в атаці на видання є двоє чоловіків у віці 32 і 34 років – брати Саїд і Шериф Куаши. Третій передбачуваний злочинець чекав співучасників у машині. Пізніше один з оголошених в розшук – 18-річний Хамід Мурад – здався поліції і заявив, що у нього є алібі.

Через добу двоє чоловіків, озброєних автоматичною зброєю, викрали автомобіль в департаменті Уаза. Пізніше ці ж двоє, виявилися братами Куаши, розшукуваними за вчинення теракту в редакції Сharlie Hebdo, влаштували перестрілку з поліцією на трасі департаменту Сена і Марина і захопили заручника. Зараз триває операція з їх нейтралізації.