У Франції поліція готується до затримання підозрюваних в нападі на редакцію Charlie Hebdo

Фото - ТАСС
Фото – ТАСС

За інформацією місцевої поліції їх бачили на одній із заправок.

Французька поліція стягує сили безпеки в містечко Віллер-Котре, який розташований в 70 кілометрах на північний схід від Парижа, повідомляє з посиланням на радіо “Свобода” 112.ua.

Саме тут були помічені двоє підозрюваних у нападі на сатиричний журнал Charlie Hebdo.

Reuters з посиланням на поліцію повідомляє, що братів Шерифа і Саїда Куаши бачили бензозаправці. Поліцейські припускають, що чоловіки озброєні.

Прем’єр-міністр Франції Манюэль Вальс не виключив, що брати готують ще один напад.

Згідно з відомостями з поліцейських джерел, молодший з братів Куаши – Шериф, якому зараз 32 роки, давно відомий правосуддя. У 2008 році він був засуджений до трьох років в’язниці за вербування ісламістів для іракського філії міжнародної терористичної мережі “Аль-Каїда”. Він також підозрювався в пособництві Алі Белькасему – учаснику алжирської екстремістського угрупування, який відбував у Франції довічне ув’язнення і який планував втечу.

Інший підозрюваний – 34-річний Саїд Куаши. Телеканали опублікували кадри, зняті з даху сусіднього будинку в той момент, коли змовники покидали місце злочину. Втікачі вигукували: “Ми помстилися за пророка, ми вбили Charlie Hebdo”. Протягом свого подальшого маршруту брати Куаши тричі вступали в перестрілку з поліцією, двічі міняли машини і втекли від переслідування на автомобілі Clio.

Нагадаємо, 7 січня в Парижі в офісі сатиричного журналу Charlie Hebdo було вбито 12 людей, ще близько 20 осіб отримали поранення. За словами очевидців, в офіс увійшли два озброєних людей в масках і відкрили стрілянину, за інформацією свідків, нападники вигукували: “Аллах акбар”.