У Федерації каноє України вимагають заборонити проведення міжнародних змагань в Росії

indexПредставники Федерації каноє України з Черкас, Херсону, Дніпропетровська, Донецька, Вінниці, Львова та Тернополя закликали голову ФКУ О. Кушніренко звернутися до Міжнародної федерації каноє  з вимогою відмовитися від організації міжнародних змагань у Росії.

Текст звернення

Майже всі держави-учасниці ОБСЄ зайняли жорстку позицію щодо агресивних дій Росії проти України, продемонструвавши цим, наскільки ізольованою є Російська Федерація у цьому питанні. Делегації, зокрема ЄС та його держави-члени, США, Канада, Туреччина, Норвегія, Грузія та Молдова висловили підтримку незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України у існуючих кордонах.
Вони також засудили дії Росії як такі, що порушують фундаментальні норми та принципи міжнародного права.
У світлі російської військової окупації частини суверенної України ми просимо вас екстрено звернутися до Міжнародної Федерації каное та Європейської федерації каное для перегляду рішення про проведення чемпіонату світу 2014 року в Росії.
Згідно Статуту ICF, ” неприпустима дискримінація щодо національних федерацій або окремих осіб за расовими, політичними, релігійними, гендерними або іншими мотивами “.
Оскільки Росія нахабним чином демонструє неповагу до фундаментальних принципів ICF і міжнародного права, ми сподіваємося, що ви погодитеся, що вона не заслуговує права на проведення міжнародних змагань на своїй території.