У Фастові, на позачерговій сесії міської ради, депутати вирішили виділити 1 млн 170 тис грн для надання допомоги постраждалим від вибуху у житловому будинку

фото: Фастівська міська рада
фото: Фастівська міська рада

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Фастівської міської ради.

“Завершилося засідання 47-ї позачергової сесії міської ради, де розглядалося питання виділення матеріальної допомоги постраждалим .

В результаті вирішено виділити кошти в сумі 1 млн 170 тис грн. для надання допомоги постраждалим мешканцям. В середньому – по 35 тис грн. на 1 сім’ю, адже постраждали 30 квартир (при цьому будуть враховуватися та ситуація, в якій опинилася кожна окрема родина). Також уже завтра постраждалі родини зможуть отримати по 5 тис грн. для вирішення нагальних потреб.

Разом з тим, 200 тис грн. отримає КП Фастівська ЖЕК, ці кошти буде спрямовано на ліквідацію наслідків вибуху в інших помешканнях, що постраждали, та на поточний ремонт.

400 тис грн. направлені на капремонт ат експертизу постраждалих будинків.

Також в ході сесії були підтримані два рішення, в яких йдеться про звернення до керівництва країни тадо керівництва Київської ОДА і Київоблради для залучення коштів з обласного та державного бюджетів для надання допомоги постраждалим мешканцям”, – йдеться у дописі.