У Європі продають авто-вертоліт (Фото)

авто2-1У Голландії у вільному продажу з’явився перший у світі летючий автомобіль, який назвали Helicycle Pal-V. Ціна на авто – майже $300 тисяч, пише autocentre.ua.

Helicycle Pal-V являє собою триколісний капсулу на двома посадкових місця, з великим хвостом і гвинтом, що нагадує вертолітний. Хвіст і гвинт, до речі, можуть складатися.

Сконструйований Helicycle Pal-V з алюмінію, титану і карбону, завдяки цьому специфічний транспортний засіб пересувається по землі.

По землі Helicycle Pal-V прискорюється до 100 км/год за 8 секунд. Однієї заправки йому вистачить, щоб проїхати близько 1300 кілометрів, а пролетіти на тому ж запасі палива він може близько 350 км.

Розробники впевнені, що аналогів у Helicycle Pal-V у світі немає, і розраховують на чималий купівельний попит. За деякими даними, у виробника вже є список потенційних покупців.

Нагадаємо, в 2012 році голландці вдало випробували своє летюче авто. Новий двомісний апарат здатний перетворюватися з вельми жвавого трицикла на автожир з дуже коротким розгоном при зльоті та пробігом під час посадки.

 

авто2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

авто2-3

 

 

 

 

 

 

 

 

авто2-4