В Офісі президента України показали, як сьогодні ведуть переговори з Росією (Відео)

Зал, звідки ведуть переговори з РФ представники України. Фото – Твіттер Подоляка

Четверті з початку нападу Росії на Україну переговори про припинення війни сторони ведуть сьогодні у режимі відеоконференції. 

Як повідомив член української переговорної групи радник Офісу президента України Михайло Подоляк, переговори почали сьогодні близько 10 години 30 хвилин.

За словами Подоляка, насамперед на цих переговорах Україна вимагає від Росії припинення обстрілів і виведення військ РФ з території України.

"Переговори. 4-й раунд. Про мир, припинення вогню, негайне відведення всіх військ і гарантії безпеки. Важка розмова. РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що 19-денне насильство над мирними містами України - це правильний вибір стратегії", - повідомив перед початком переговорів Михайло Подоляк.

Після початку переговорів він додав, що розмова з представниками РФ іде важко.

Сторони активно висловлюють свої позиції, вже уточнені. Комунікація важко, але йде. Причина розбіжностей у тому, що ми маємо дуже різні політичні системи. Україна – це вільний діалог у суспільстві та обов'язковий консенсус. Росія – це ультимативне придушення власного суспільства", - пояснив член переговорної групи України Михайло Подоляк.

Читайте також: Чалий назвав найбільшу проблему в переговорах про припинення війни Росії проти України