У дитячу лікарню Тернополя передали гуманітарну допомогу з Франції (Відео)

ліжко10 сучасних функціональних ліжок отримала Тернопільська міська комунальна дитяча лікарня.

Гуманітарну допомогу передали благодійники з Франції за підтримки Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО. У транспортуванні допомогла Тернопільська громадська організація “Самопоміч”.

Читайте також. Допомогу на півтора мільйона гривень привезли у Тернопіль з Франції (Відео)

Загалом в Україну привезли близько 10 тонн допомоги: ліжка, інвалідні візки-трансформери, ходуни, милиці, білизну та інше медичне обладнання. Тернопільська міська дитяча лікарня з Міжнародним центром ЮНЕСКО співпрацює понад 5 років. За цей час прийшло чимало допомоги. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Наші «радянські» ліжка геть не підходять для дітей, які перебувають у лікарні тривалий час. Натомість ці ліжка пристосовані, в них можна міняти положення, матраци – тривалого використання, вони не потребують жодної обробки, м’які, надійні, діти себе почувають добре, – пояснює головний лікар Тернопільської міської дитячої лікарні Роман Книш.

Читайте також. Французи зібрали допомогу для вояків АТО. Тернополян просять допомогти із транспортом (Відео)

Кожних два роки у Франції замінюють подібне обладнання. Тож воно – в хорошому стані, робоче.

– Вони нам такі ліжка підшуковують, ми приїжджаємо, завжди своїм транспортом, знаходимо гроші. Цього разу за рахунок Самопомочі. Привезли все і роздаємо. Насамперед хочемо допомогти дитячій лікарні, бо знаємо головного лікаря і колектив. Вони самовіддано працюють у таких досить складних економічних умовах, які є в Україні, – говорить представник Тернопільської ГО “Самопоміч”, директор центру ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк.

Загалом Україна від французьких благодійників уже отримала більше тисячі таких ліжок, близько двох тисяч інвалідних візків, ходунів, милець, різного роду реманенту для людей з обмеженими фізичними можливостями, для лікарень і для соціальних закладів.

Довідково. За допомогою можна звертатися в офіс «Самопомочі», що на вулиці Руській, 52 у Тернополі.