У двох ОТГ на Тернопільщині з підготовки паспорта громади почали системну роботу

Перші наради з підготовки одного з базових документів – паспорта громади – провели у Козові та Великій Березовиці на Тернопіллі.

Про це написав у себе на фейсбук-сторінці народний депутат, в округ якого входять ці громади, Іван Чайківський.

«Є загальне розуміння, що будинок не будується однією цеглою, піском чи цементом. Усе має бути в комплексі, тоді споруда постане на роки. Так і тепер у новоутвореній громаді: політична воля, економічне підґрунтя та соціальний захист мають дати поштовх до розвитку і процвітання Козови. А паспорт громади – це міцна основа, на якій разом збудуємо спільний дім для всіх козівчан», написав нардеп.

За словами пана Чайківського, паспорт громади це основоположні дані, від яких варто відштовхуватися і в роботі, і в розвитку, і в стратегії. А в майбутньому – це перспектива грантової роботи, розробка стратегії розвитку громади і орієнтир для щоденного звіряння годинників.

«Упевнений, що робота буде доброякісною, а показники щороку тільки покращуватимуться!», – підсумував Іван Чайківський на нараді у Великоберезовицькій ОТГ.

У двох ОТГ, про які йдеться, головами громад жителі обрали висуванців партії «За майбутнє» Сергія Добалюка (Козова) та Андрія Галайка (В. Березовиця).