У двадцяти школах Прикарпаття діти досі користуються зовнішніми вбиральнями

фото: Суспільне Карпати

На дворі ХХІ століття, а ще досі у ЗМІ подають інформацію про зовнішні вбиральні у школах. У холодну пору року дітлахи змушені користуватися такими вбиральнями, які знаходяться у жахливому стані.

Така ж ситуація і в двадцяти школах Івано-Франківської області.

Про це Суспільному Карпати розповів заступник директора департаменту освіти науки та молодіжної політики Андрій Сташків.

"На жаль, як би це прикро не звучало, у ХХІ столітті в окремих школах нашої області ще залишається проблема з відсутністю санвузлів в приміщеннях. Але вже третій рік поспіль з державного бюджету виділяються кошти на вирішення цієї проблеми", - каже Сташків.

За його словами, цього року зробили 34 внутрішні санвузли у школах. Наступного року очікують на таку ж субвенцію з державного бюджету.

"І нам залишаться тільки невеликі школи, які розташовані у віддалених населених пунктах. Також це можуть бути корпуси. В одному корпусі є туалет, а в іншому – немає. Ми готові наступного року закрити це питання повністю, якщо буде відповідне фінансування", - пояснює Андрій Сташків.

І додає, що йдеться про окремі корпуси – таких є близько 24-х. Починали вирішувати цю проблему з кількості понад 100 шкіл з відсутніми санвузлами. Зараз залишається близько 20.