У ДСНСУ назвали причину загибелі 11 людей, яких знайшли на згарищах Луганщини (Відео)

Фото – ДСНСУ

Внаслідок пожеж, які від 30 вересня гасять на Луганщині, загинуло 11 осіб і 19 постраждали.

Як повідомляє ДСНСУ, в ході гасіння пожеж, що охопили площу понад 20 тисяч гектарів, рятувальники на згарищах виявили тіла 11-ти загиблих. З цієї кількості 5 людей загинули від отруєння продуктами горіння та опіків. Причину смерті 4-х ще встановлюють.

“Під час ліквідації лісових пожеж виявлено тіла 11 осіб, з яких: 3 особи загинуло внаслідок отруєння продуктами горіння, 1 особа – від отриманих опіків, 3 особи – внаслідок серцевих нападів, 4 особи – причина загибелі встановлюється. Постраждало 19 осіб (у тому числі 3 співробітники ДСНС)”, – сказано в повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій України.

За повідомленням рятувальників, станом на 7 жовтня їм уже вдалось загасити 9 із 10-ти великих осередків займань. Останню велику пожежу на Луганщині продовжують гасити.

"Станом на 14:00 7 жовтня з 10 основних осередків пожеж лісових масивів, очерету та сухої рослинності 9 осередків ліквідовано, 1 осередок локалізовано", - повідомили в ДСНСУ.

У зоні ураження пожеж від 30 вересня на Луганщині опинились 32 населені пункти, у кількох селах вигоріли цілі вулиці і люди опинились без даху над головою та майна.

Більше - у сюжеті 5 каналу.