У Другому турі Янукович програє навіть Тягнибоку – дослідження

indexНинішній президент України Віктор Янукович програє будь-кому з представників опозиції у другому турі, якби вибори глави держави відбулися найближчим часом, зазначають соціологи, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з оприлюдненими результатами соціологічного дослідження, проведеного центром “Социс” та Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), у разі виходу в другий тур В.Януковича і лідера партії “УДАР” Віталія Кличка, він набирає 36,1%, його опонент – 63,9%.

Якщо в другий тур виходить один із активних учасників акцій на Майдані, позафракційний депутат Петро Порошенко, то він набирає 62,3%, В.Янукович – 37,7%.

Якщо виходить лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, він набирає 54,4% , В.Янукович - 45,6%, якщо виходить лідер фракції партії "Батьківщина" Арсеній Яценюк, то він набирає 58,4% , В.Янукович - 41,6%.

Якщо виходить екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, то вона набирає 57,4%, а В.Янукович - 42,6%.

Загалом у першому турі серед тих, хто візьме участь у виборах, за В.Януковича проголосували б 29,5%, за В.Кличка - 28,7% , П.Порошенка - 18,6% , А.Яценюка - 9,2%, лідера КПУ Петра Симоненка - 4,7%, О.Тягнибока - 3,8%, лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука -0,7%, за іншого кандидата - 4,9%.

Опитування проводилося з 24 січня до 1 лютого методом стандартного інтерв'ю "фейс ту фейс", у всіх регіонах України було опитано 2,4 тис. людей (похибка 2%).