У Донецьку з’явився російський спецназ та десантники? Штаб АТО поки що це не підтверджує

загруженноеВ Антитерористичному центрі в даний час не підтверджують інформацію про появу підрозділів регулярної російської армії. Про це заявив керівник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

“Цю інформацію я не можу ні підтвердити, ні спростувати”, – сказав Селезньов, відповідаючи на запитання про нібито появу військових ЗС РФ в Донецьку.

За його словами, було напружено в районі Дебальцевого: там ряд блокпостів були обстріляні з мінометів і стрілецької зброї.

“В першу чергу точки напруги – це Дебальцеве та прилеглі населені пункти; донецький аеропорт”, – підкреслив керівник прес-центру АТО.

“Взагалі не зареєстровано обстрілу наших позицій на Луганщині, також не було обстрілу на півдні зони АТО, мова про Маріуполі і межуючих з ним населених пунктів”, – додав він.

Раніше керівник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук повідомив, що у Донецьку зафіксовано появу підрозділів регулярної російської армії.

Зокрема, за його словами, прибули підрозділи спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ з Омська (Росія) і 331-го парашутно-десантного полку (м. Кострома, РФ). Також російські військовослужбовці несуть службу на одному з блокпостів в районі Спартака.

 112