У Донецьку врятували 8 гірників шахт “Кіровська” та “Лідіївка”

загруженноеУ Донецьку відновили електропостачання двох шахт, 8 гірників вивели на поверхню. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

“У Донецьку протягом години відновлено електропостачання шахти “Кіровська” і шахти “Лідіївка” (ДП “ДВЕК”), де в момент обесточения під землею знаходилося 5 і 3 гірники відповідно. Шахтарі були виведені на поверхню і не постраждали”, – сказано в повідомленні.

Крім того, в Донецьку бригадами ДТЕК Донецькобленерго менш ніж за 3 години підключено до електропостачання Кіровський водогінний вузол, знеструмлений 18 жовтня о 15:30 через бойові дії. Це дало можливість швидко відновити водопостачання жителів Кіровського та Ленінського районів міста.

Також у Донецьку відновлено електропостачання Куйбишевського водопровідного вузла, знеструмленого увечері 18 жовтня унаслідок бойових дій. У результаті відновлено подачу води в Куйбишевському і Київському районах міста.

Відновлено електропостачання у Ленінському та Кіровським районах Донецька, знеструмлених 18 жовтня унаслідок бойових дій.