У Донецьку відновилися бої і стрілянина – міськрада

imagesСтаном на 18.30 обстановка в місті відносно спокійна, але у другій половині дня мешканці Донецька знову повідомляють про звуки залпів, передає прес-служба Донецької міськради.

“Близько 14.00 від жителів почали надходити повідомлення про те, що в Ленінському, Кіровському і Ворошиловському районах були чутні кілька залпів з великокаліберного зброї”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сьогодні у місті продовжують працювати комунальники

“Аварійні бригади відновили енергопостачання 50 трансформаторних підстанцій, з яких: 24 підстанції в Київському районі, 13 – в Петровському, 10 підстанцій в місті Моспине і 3 – в мікрорайоні Новоросійський. Станом на 18.30 в Донецьку залишаються знеструмленими ще 44 підстанції”, – зазначили у мерії.

Також повідомляється, що фахівці ПАТ "Донецькміськгаз" вели сьогодні відновлювальні роботи на газопроводі в Куйбишевському районі. Підключені 806 квартир по проспекту Кремльовському.

"У зв'язку з тим, що несправним залишається один з насосних агрегатів на Верхньокальміуськой фільтрувальній станції, не змогли набрати потрібні рівні води Куйбишевський і Ленінський водопровідні вузли. Тому споживачам вказаних районів Донецькміськводоканал забезпечити подачу води з нормативним тиском не зможе", - йдеться у повідомленні.