У Донецьку хочуть перейменувати одну з вулиць на честь загиблого бойовика

Перейменувати вулицю ім. Юхима Звягільського в окупованому Донецьку на честь російського найманця на кличку “Моторола” пропонує ініціативна група, що складається з так званих “депутатів” фейкової “народної ради”. Відкритий лист на ім’я ватажка “ДНР” Олександра Захарченко опублікувала одна з сепаратистських газет.

“Ми пропонуємо перейменувати вулицю Юхима Звягільського на вулицю Арсена Павлова – Героя Донецької Народної Республіки. Це буде наша відповідь націоналістам всіх мастей і бандерівців, яких підтримував Звягільський, і тим пристосуванцям, хто назвав вулицю його ім’ям”, – йдеться в листі.

Читайте також: Озвучено ще одну версію вбивства Мотороли (Відео)

Юхим Звягільський є депутатом Верховної Ради і почесним головою ради директорів Орендного підприємства “Шахта імені А.с Засядька”. Був одним з лідером “донецького крила” Партії регіонів. У жовтні 2014 року виграв вибори у мажоритарному окрузі №45 у Донецькій області. Звягільський набрав 72,73% голосів виборців, за нього проголосували 1 454 виборця.

16 жовтня в окупованому Донецьку при вибуху в ліфті будинку, де він жив, загинув російський найманець Арсен Павлов на прізвисько "Моторола". Експерти американської приватної розвідувальної компанії Stratfor вважають, що вбивство "Мотороли", який воював на боці "ДНР", організували бойовики або спецслужби Росії.