У Донецьку бої ведуться у трьох районах міст – мерія

загруженноеУ Донецьку ніч з 16 на 17 жовтня пройшла напружено – в Ленінському, Ворошиловському та Київському районах не стихали залпи, повідомляє прес-служба Донецької міськради. Зараз, станом на 9:00 у місті неспокійно.

“Жителі повідомляють про те, що періодично одиночні постріли з великокаліберних гармат і вибухи чути в Кіровському, Куйбишевському і Київському районах”, – додали в міськраді.

Крім того, в 1:35 сталося відключення 124 станцій живляться від живильної підстанції “Гілка”.

Без електрики залишилися частину Ворошиловського та Київського районів. На даний момент, причини відключення встановлюються. Енергетики вже відновили електропостачання 24 підстанцій, роботи тривають.

"Крім підстанцій, знеструмлено і Центральний водопровідний вузол. В найкоротші строки його електропостачання було відновлено за резервною схемою. Крім того, в 4 години ранку були пошкоджені лінії, за якими напруга надходить на Північний водопровідний вузол. Ремонтні роботи на пошкодженій ділянці ведуться", - відзначили в прес-службі.

Також, сьогодні бригади "Донецькміськгазу" проводять ремонтно-відновлювальні роботи в селищі Застанционный в Куйбишевському районі. Фахівці обіцяють, в разі відсутності артобстрілів, до кінця дня пустити газ жителям 500 будинків приватного сектору по вулицях Грекова, Світлична, Артемівська. Що стосується громадського транспорту, то станом на 9:30 громадський транспорт у Донецьку працює у штатному режимі.

"З-за відсутності напруги в контактній мережі деякий час не здійснювалося руху трамваїв №1 і тролейбусів №2. В 6:52 робота рухомого складу відновилася. Тролейбуси по маршруту №2 прямують до залізничного вокзалу. Трамваї №1 ходять тільки до вулиці Економічної. Рух трамваїв до ж/д не здійснюється - на даній ділянці викрадено 176 метрів кабелю", - підкреслили в міськраді.

Додамо, що найбільш напруженою ситуація відзначається в Донецькому аеропорту. За словами генерал-лейтенанта, начальника Генштабу ЗСУ Юрія Думанського, в рамках формування буферної зони Донецький аеропорт та селище Піски залишаться під контролем сил антитерористичної операції.